Buckaroo - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།
