Buckaroo - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Production
cs: Výroba

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku
