Buckaroo - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: German
cy: Almaeneg

en: Submit order
cy: Gosod archeb
