Buckaroo - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Production
da: Produktion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Submit order
da: Send ordre

en: Transfer
da: Overfør

en: Creditcard
da: Kreditkort
