Buckaroo - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Production
el: Παραγωγή

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας
