Buckaroo - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Submit order
et: Kinnita tellimus
