Buckaroo - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Enabled
fa: فعال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Production
fa: محصولات

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: Transfer
fa: انتقال
