Buckaroo - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus

en: Transfer
fi: Siirrä
