Buckaroo - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački
