Buckaroo - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Enabled
is: Virkt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun
