Buckaroo - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់
