Buckaroo - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی
