Buckaroo - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: English
lt: Anglų

en: Production
lt: Produkcija

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą
