Buckaroo - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
