Buckaroo - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Production
nl: Productie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: Transfer
nl: Overdracht
