Buckaroo - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Enabled
ro: Activat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Production
ro: Producţie

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Submit order
ro: Plasează comanda
