Buckaroo - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht
