Buckaroo - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Enabled
ur: فعال

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن
