Buckaroo - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera
