Buckaroo - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ
