Buckaroo - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Development
hi: उद्विकास

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन

en: cURL
hi: कर्ल
