Buckaroo - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Production
hu: Termelés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: Transfer
hu: Átvitel

en: System error.
hu: Rendszerhiba.

en: Creditcard
hu: Bankkártya
