Buckaroo - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული
