Buckaroo - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Production
pl: Produkcja

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Transfer
pl: Przesyłanie
