Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Not found
ar: غير موجود

en: configure
ar: ضبط

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر
