Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: configure
ast: configurar

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos
