Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Not found
be: Не знойдзена

en: configure
be: змяніць настройкі

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)
