Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not found
bg: Не е намерено

en: configure
bg: конфигурирай

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Small Packages
bg: Малки пакети
