Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count
