Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: configure
ca: configura

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Percentage (%)
ca: Percentatge (%)

en: Multiplier (×)
ca: Multiplicador (×)

en: Addition (!currency)
ca: Suma (!currency)
