Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: configure
cs: nastavení

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Percentage (%)
cs: Část (%)

en: Estimated delivery
cs: Předpokládané doručení

en: SimpleXML
cs: SimpleXML.

en: Small Packages
cs: Malé balíky

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Multiplier (×)
cs: Koeficient (×)

en: Addition (!currency)
cs: Přírůstek (!currency)
