Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: configure
da: indstil

en: 1 item | @count items
da[0]: 1 overskrift
da[1]: @count overskrifter

en: Percentage (%)
da: Procent (%)

en: Estimated delivery
da: Estimeret levering

en: Small Packages
da: Små pakker

en: Multiplier (×)
da: Multiplikator (×)
