Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: configure
el: ρύθμιση

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Percentage (%)
el: Ποσοστό (%)

en: Small Packages
el: Μικρά Πακέτα
