Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: configure
es: configurar

en: 1 item | @count items
es[0]: 1 elemento
es[1]: @count elementos

en: Percentage (%)
es: Porcentaje (%)

en: Estimated delivery
es: Entrega estimada

en: Small Packages
es: Paquetes pequeños

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Multiplier (×)
es: Multiplicador (x)

en: Addition (!currency)
es: Suma (!currency)

en: Account number and authorization information.
es: Número de cuenta e información de autorización
