Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: configure
et: seadista

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Small Packages
et: Väikesed pakid
