Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: configure
eu: konfiguratu

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu
