Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: configure
fi: Muokkaa

en: 1 item | @count items
fi[0]: 1 aihe
fi[1]: @count aihetta

en: Estimated delivery
fi: Arvioitu saapumispäivä

en: Small Packages
fi: Pienet paketit
