Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: configure
gl: configurar

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Small Packages
gl: Paquetes pequenos
