Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Not found
he: לא נמצא

en: configure
he: הגדרות

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים
