Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: configure
hi: विन्यास करें

en: 1 item | @count items
hi[0]: १ वस्तु
hi[1]: @count वस्तुएं
