Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: configure
hr: prilagodi

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki
