Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: configure
id: konfigurasi

en: 1 item | @count items
id[0]: 1 item
id[1]: @count item
