Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: configure
it: configura

en: 1 item | @count items
it[0]: 1 oggetto
it[1]: @count oggetti

en: Percentage (%)
it: Percentuale (%)

en: Estimated delivery
it: Stima consegna

en: Small Packages
it: Piccoli pacchi

en: Ubercart - fulfillment
it: Ubercart - esecuzione

en: Multiplier (×)
it: Moltiplicatore (×)

en: Addition (!currency)
it: Addizione (!currency)
