Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: configure
ja: 設定

en: 1 item | @count items
ja[0]: 1 項目
ja[1]: @count 項目

en: Percentage (%)
ja: 割合（％）

en: Estimated delivery
ja: 送料見積

en: Small Packages
ja: 小型パッケージ

en: Ubercart - fulfillment
ja: Ubercart - 遂行

en: Multiplier (×)
ja: 乗算（×）

en: Addition (!currency)
ja: 追加額(!currency)
