Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: configure
jv: konfigurasi

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item
