Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count
