Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: configure
ku: سازبکە

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە
