Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: configure
lv: konfigurēt

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Small Packages
lv: Sīkpakas
