Canada Post Shipping Quotes (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: configure
nl: instellen

en: Estimated delivery
nl: Verwachte levering

en: Small Packages
nl: Kleine verpakkingen

en: Multiplier (×)
nl: Vermenigvuldigingsfactor (×)

en: Addition (!currency)
nl: Toevoeging (!currency)

en: 1 package | @count packages
nl[0]: 1 pakket
nl[1]: @count pakketten

en: Account number and authorization information.
nl: Accountummer en autorisatie-informatie.

en: Rate markup
nl: Tarief-opmaak

en: Weight markup
nl: Gewicht-opmaak
