Canada Post Shipping Quotes for Ubercart (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: configure
nn: konfigurer

en: 1 item | @count items
nn[0]: 1 element
nn[1]: @count element

en: Small Packages
nn: Små pakker
